View Single Post
  #1291 (permalink)  
Vechi 12 aug 2010, 23:32:09
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de cotuca Vezi mesajul
eu vara slabesc de la caldura de cand ma stiu
depinde de organism. acum am si multe kg in plus si transpir instantaneu la et 4 pe canicula asta(beau apa multa, iar prin transpiratie se elimina toxinele)
sau cand alerg dupa cei mici...sau cand ies afara cu ei, la piata...cel mic mai vrea si in brate...ma si vad cu sacosa in mana plina cu alimente si in brate cu cel mic, fiimea ma tine si ea de mana unde duc sacosa...ma trec toate apele...urca si pana la et 4...asa cum ziceam asta e sportul meu momentan, dar se pare ca organismul mai are nevoie de ceva....
daca transpiri elimini apa si ceva toxine dar atat grasimea ramane acolo unde este si imediat ce va trece caldura vei lua la loc apa pe care ai eliminat-o,este si un topic pe aici legat de transpiratie.cand faci sport nu prin transpiratie arzi grasimile,ritmul inimii e cel care te ajuta sa arzi din grasimi,cu cat e mai accelerat cu atat se consuma mai multa energie si implicit organismul va fi fortat sa ia din rezervele de grasime.scz daca pare ca te critic departe de mine ideea asta doar incerc sa iti spun si tie ceea ce eu am aflat in ultimele luniin cele din urma fiecare e liber sa faca cum vrea