View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 11 aug 2009, 16:20:09
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Le journal d'Anca

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
Sa stii ca asa ma zis si eu knd mi-am luat bicicleta si stepper si greutati etc...o sa fiu cea mai antrenata din tot satul...da' de unde...nu am chef de alea...sunt interesante la inceput si apoi te plictisesti repede de ele...ei oricum..pe bicicleta ma mai sui si io din cand in cand mai fac cate 5 minute in pauza publicitara la ceva emisiune si atata...cred k concluzia e ca sunt lenesa

apropo de citit seara...aveam o profa in faculta care ne ziceam de fiecarre data inainte de examen k ar fi cel mai bine sa invatam seara inainte de culcare pt k atunci iti amintesti dimineata cel mai bine ce ai citit seara..n-am inteles niciodata cum vine asta pt ca la mine nu functiona...dar iata k la tine cel putin se manifesta in vise..interesant

da, e adevarat k la mine kg dispar mai greu decat la cei care au mai multe de dat jos...de fapt kiar asta a fost marea mea neliniste si parca dezamagire knd am inceput acest jurnal...
Felictari tie slabuto...am vazut ti-ai atins targetul...tre sa fie ceva fantastic sa te uiti la tine cu amdiratie in fiecare oglinda pe langa care treci...

poooop

Anca
Acum eu sunt in perioada de umblat dupa stepper Sa vad cat ma tine
Desi din experienta mea de pana acum, nu imi trece cheful chiar asa de usor

Cu invatatul nu am incercat, seara. Eu de dimineata am cel mai bun randament.
Dar seara imi place sa citesc diverse si vorba profesoarei tale parca mai bine mi se intiparesc

Ei, intotdeauna exista loc de mai bine, nu as spune ca sunt suta la suta multumita de ce vad in oglinda, poate dupa ce imi fac pielea mai ferma malinistesc si eu
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii