View Single Post
  #1379 (permalink)  
Vechi 02 feb 2014, 15:57:19
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 32
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea

buna fetelor
A trecut ceva timp de cand nu am mai intrat pe aici ....sau am intrat asa ,,alergand,, si am iesit...imi era dor sa mai trec pe aici dar timpul si evenimentele din viata mea nu m au lasat, prea multe lucruri rele mi s au intamplat in ultima vreme...of
Va multumesc tuturor celor care v ati batut capul cu mine sa slabesc si degeaba, va multumesc ca a ti fost alaturi de mine
Acum nu stiu cate kg am si nici nu ma mai intereseaza acest subiect ma depaseste eu nu voi slabi niciodata (si nu spun acest lucru sa crede ti ca imi plang de mila) am inteles ca nu toata lumea poate fi slaba asa cum nu toti sunt destepti si frumosi...acesta este felul meu de a fi si nu pot spune ca ma simt bine asa dar am invatat sa ma accept asa si m am obisnuit cu mine asa...nu are rost sa lupt cu morile de vant pentru ceva ce nu se va intampla...din pacate acesta este crudul adevar si sa nu ma intelege ti gresit ca spun asta sa fac pe victima sa imi plang de mila nu nici vorba va multumesc pentru rabdarea care mi ati oferito
Apropo iubitul meu a slabit intr un an de cand suntem aici in Germania 30 de kg...frumos toata lumea il lauda se simte tare bine, a schimbat toate hainele ca ii erau mari cele vechi, dar poate peste cativa ani voi fi mai matura sau ceva ma va face sa inteleg si sa reusesc sa slabesc dar acum imi traiesc viata asa cum mi a dato Dumnezeu....nu pot spune ca nu visez sa fiu o mireasa slabuta dar...mai bine sa fim sanatosi asta este tot ceea ce conteaza...bine atata grasime nu este sanatoasa dar mereu exista un DAR pentru ca nu stiu nu ma impac cu mine in ultimul timp de cand am avut atatea momente neplacute in viata am impresia ca am intrat in depresie nu stiu dar nu ma pot opri din mancat as manca non stop pana simt ca imi plezneste burta noaptea ma trezesc din somn sa ma duc sa mananc, in viata mea nu am patit asa ceva...e teribil incerc sa ma controlez cat pot...
Asa ca o sa intru aici sa va salut pentru ca imi sunte ti dragi toate si nu ma pot desparti de acest site dar cu dietele am terminat o .....VA MULTUMESC MULT
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,
Acest membru apreciaza mesajul lui roxy04:
CCristina D (02 feb 2014)