Subiect: Jurnal Daniela67
View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 21 apr 2010, 19:05:50
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Daniela67

Citat:
Anterior postat de daniela67 Vezi mesajul
Am reaparut dupa o absenta cam mare, din pacate din cauza decesului mamei mele. Asa ca adio dieta, ba mai mult,am pus si vreo 2 kg la loc. Acum vreau sa o iau de la capat cu South Beach faza I, astazi este prima zi, pentru ca de-abia acum am reusit sa ma mobilizez.
Vreau sa incep sa fac si ceva miscare, ca tot ma intrebai Ianna. Eu nu prea fac miscare, cel putin in aer liber aproape deloc. Am o bicicleta si pedalez cate 30 min, de 2-3 ori pe saptamana si tot de 2 ori pe saptamana fac abdomene si alte cateva exercitii. Sunt de acord ca e foarte putin, vreau sa incerc sa merg pe jos mai mult, dar dimineata sunt mereu pe fuga spre serviciu, iar dupa - amiaza cand ies, gasesc cate un motiv sa iau autobuzul sau masina.
Deci, astazi dimineata am mancat omleta cu rosii si cozi de ceapa verde, la 10 am un iaurt cu 0% grasime, la pranz gratar din piept de pui cu salata de varza, la gustare nuci, cina o salata cu feta si seara probabil putina branza de vaci sau un iaurt cu 0% grasime.
Buna Daniela

Condoleantele mele Imi pare rau pentru pierderea ta Este trist, dar trebuie sa fii puternica.
Sa se odihneasca in pace.

Foarte bun meniul pentru azi Daniela.
Te inscrii in dieta si ai mancat si sanatos

Legat de sport este foarte buna si bicicleta, dar cand ai timp incearca sa mergi si pe jos
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii