View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 01 oct 2009, 16:13:31
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Voi cum va pastrati buna dispozitie si optimismul?

Citat:
Anterior postat de dara Vezi mesajul
Imi cer scuze daca am scris aiurea. Adica stiu ca am scris pe topicul Onutzei, dar motivul este ca sunt obisnuita sa caut un subiect asemanator cu ce am de zis si sa scriu acolo, sa nu deschid altul nou cu acelasi subiect, ca atunci cand cauta cineva pe tema respectiva sa poata gasi totul la un loc si sa nu fie un amalgam.
Daca aici este cumva altfel imi cer scuze ca am invadat topicul cuiva, fara intentii rele.
Foarte bune ideile scrise de fete, ar fi cool daca s-ar mai aduna, cred ca ar fi util. Eu incerc sa-mi modific si gandurile care produc starea proasta, dar uneori merge greu. Imi dau seama ca exagerez eu ceva pe-acolo de-ajung la starea proasta (de ex. 'n-o sa reusesc, nu sunt in stare'... daca adaug 'niciodata' chiar ca fac de o generalizare de toata frumusetea) dar mai am mici momente, mai ales la oboseala extrema, cand nu mai reusesc sa cred ca o sa fie bine. Cu dieta e ok, sunt multumita, cu sportul mai greu, din pacate (in afara de mers pe jos). Incerc sa ma aduc si eu la curent cu forumul, deocamdata e mult de citit. Multumiri ca incercati sa fiti alaturi.

Nu ai postat aiurea Este totul bine Si mie imi plac informatiile cu aceeasi tema sa fie concentrate intr-un subiect
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat