Subiect: Jurnal EveBolt
View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 22 mai 2011, 10:03:35
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Make it in your way

Citat:
Anterior postat de Tina Vezi mesajul
Pai cu fitnessul am avut cele mai bune rezultate, cum zicea si Anqutz. E falsa ideea ca femeile or sa iasa bulky de acolo, nu e posibil hormonal vorbind si daca e, e nevoie de multa disciplina si suplimente bune. Am si eu pata mea, vreau muschi
Slim in 6 e mai plicitisitor, e usor, e un cardio de intensitate redusa si lucru la saltea/greutati mici
Rockin body e super-fun, nu e greu dar am facut o febra la obilici mai ceva ca la pilates
Insanity...ah..am un singru cuvant: rupere)...si muuulta depasire de sine, e cel mai greu sport si pana acum mi se parea ca inotul e greu
Da, da, da sunt de acord. Eu fac fitness de 1 an si 7 luni si am 2 bete de picioare (by default). E un mit sa nu faci fitness pt ca faci cine stie ce muschi, ideea e sa lucrezi inteligent, multe serii, repetari multe, greutati mici si sa variezi ex la 3-4 sapt. Si sa nu lucrezi decat o data pe sapt muschii. Si eu ex potrivite poti sa lucrezi o musulatura de milioane.

Am venit si eu gica contra... Dar circula mult prea multe mituri despre sport care TREBUIE demontate.