View Single Post
  #15094 (permalink)  
Vechi 05 mar 2013, 20:01:36
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Ancuta daca da la tine rezu;tate Tracy ma apuc si eu.. Eu de obicei martea fac si altceva, ca stii martea si duminica e pauza la CHLX.. Eu de obicei fac ceva cardio de la Fitness Blender, plus daca am timp ceva ptr abdomen.
Zicea Q88 (by the way nu stiu cum de numesti ) de BeFit, intr-adevar au workouturi faine ptr toate gusturile.. Filmulete sunt o groaza pe net, numai chef si timp sa ai

La multi ani de pe acum dragutului tau!!

Ce i-ai luat pana la urma?
Merci pt sugestie, o sa arunc si eu un ochi. As face mai mult sport, dar trebuie sa-mi organizez programul, ceea ce e tare greu. Si acum stau pe tusa,mi-am pus si genunchiera la dreptul, ma doare cand pasesc.

Merci,merci! I-am luat un ceas de la Fossil. Sper sa-i placa. Am incercat sa gasesc ceva pe placul amandurora.

Citat:
Anterior postat de Q88 Vezi mesajul
La multi ani, sa iti traiasca!
Tu faci doar CHLX, fara sa mai faci si alt tip de antrenament?
Banuiesc ca daca te mentii, inseamna ca nu infuleci atatea fructe uscate ca mine. Am cazut in extrema. Azi am mancat 150g smochine la G 1 si 150g de prune la G 2.
Daca fac doar CHLX mi se pare ca e prea putin.
Dar tu trebuie doar sa te mentii; eu mai am 7kg de dat jos, asa ca avem scopuri diferite.
Imi place faptul ca muncesti sa te mentii si nu mai vrei sa te intorci la 59 kg.
Esti un exemplu foarte bun de urmat.
Shopping placut.

Claudia, eu sunt Cristina. Imi pare bine de cunostinta.
Eu am descoperit de putin timp Befit si imi place foarte mult.
Si ai dreptate vis-a-vis de diversitatea programelor.
Merci!

Momentan fac doar CHLX. Stau cam prost cu energia dupa munca, poate cand o sa fie mai multa lumina voi fi mai activa. Am observat ca antrenamentul de luni m-a solicitat mult, dar nu m-a obosit precum Insanity. Dupa Insanity eram stoarsa de puteri, ceea ce nu era un avantaj pt mine, care dupa sport trebuie sa fac dus, sa mananc, sa-mi fac pachetul pt a 2-a zi si sa fug la iub. Sau sa-mi fac unghiile, cumparaturi, curatenie. I'm all over the place. Acummi-a stricat programul de epilat si facut unghiile pt ca ne-am ciondanit putin prin telefon si s-a hotarat sa vina la mine.

O sa incerc si programul sugerat de tine. Ce-i drept,ma tenteaza sa bag si niste cardio. Momentan ma doare rau genunchiul drept,acum stau cu genunchera si parca m-a mai lasat. Trozneste de parca am 80 de ani.

Stai linistita, le dai tu jos. Toti calcam stramb. Daca te consoleaza cu ceva, am mancat si eu 4 biscuiti Petit Beurer (sper ca am scris bine, n-am facut o zi de franceza ) la a 2-a gustare. Nu m-as mai intoarce niciodata la burtoiul pe care il aveam pe vremuri, zici ca eram gravida. Si cred ca orice dieta ai tine, daca nu faci sport nu ai cum sa arati cu adevarat bine.

Merci, gata, am rezolvat si treaba asta.