Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #171 (permalink)  
Vechi 22 mai 2010, 20:48:05
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Lavydor'

Citat:
Anterior postat de lavydor Vezi mesajul
Sa nu iti spun ce pofte ma incearca si pe mine...de morrrr...de mancat mananc aceeasi mancare ca la dieta, nu tin sa introduc imediat ceva nou...exceptand iaurt cu cateva cubulete de capsuni (e un deliciu, seara asa pe la 6-7..la ceva timp dupa cina, ca oricum ma culc minim la 12 noaptea). Ma uitam la profilul tau ca esti mai inalta ca mine cu 3 cm si vrei sa ajungi la 55 de kg cate am eu acum! Multa lume mi-a spus sa ma opresc din slabit dar vad la majoritatea un 163-168 de cm si toate vor in jur de 50-52. sa se repartizeze diferit kg si sa aratam la fel de diferit? Eu as fi vrut sa am 50 de kg..dar in fine....

poftele pe toate ne incearca
crede-ma ca si pe mine ma trec fel si fel de pofte am o gramada de prajituri in cap(eu si mama faceam multe prajituri adica am facut in decursul anilor,multe sarbatori si asa le stiu,mi pofta....)dar ma abtin,imi pacalesc corpu:mai o bomboana fara zahar,mai un baton fibrobar sau siluetbar si mai trece,asta e n-am ce face
in legatura cu kg,eu am pus 55kg sa nu ma apuce disperarea,cand am intrat pe site de la 62 la 55 mi se parea ca as avea sanse de reusita,dar daca puneam 52,cand vedeam cat tra sa dau jos,ma lasam pagubasa),mai mult ca sigur o sa imi schimb targetul dar prima data sa ma vad la 55kg,apoi ma mai chinui pt 3kg,e mai bine pt psihicu meu sa vada acum ca am doar 3,5kg de dat jos nu 5
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat