View Single Post
  #17953 (permalink)  
Vechi 06 feb 2016, 08:20:09
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Hello fetelor! Vad ca a trecut mult timp de cand nu am mai intrat. Iar. Sunt fericita ca am reusit sa scap de majoritatea grasimii extra, nu as sti exact cat am slabit, dar se vede. Acum trebuie doar sa imi recapat masa musculara. Si precum am zis, am acut sport acasa, chiar m-am simtit mai in largul meu. Dar cred ca de sapt viitoare voi reintroduce sala in program, nu de alta dar simt nevoia de ex ceva mai intense.

Sper ca sunteti bine si prima luna din an a fost ft. frumoasa.

Citat:
Anterior postat de Q88 Vezi mesajul
Vezi Ancuta de ce îmi plăcea mie sa fac acasă,? Acum merg la sala o ora, 10 min dus, ies pe gerul acesta afară, încă 10 sau 15 min sa mă îmbrac și încă 20 min pana acasă.
Pe când acasă, după dus mă apucam de treburi acasă.

De ce zici ca se anunță o noua criza?
Atunci sa nu mă grăbesc, poate mai scad preturile la apartamente.

Ancuta, o oferta buna de job îmi doresc oricând. Așa ca dacă îți mai apare ceva, da de veste ������

PS: an văzut ca ai scris ca te-ai îngrășat 5kg. Vreau sa te văd - așa mai prind și eu curaj ������
Buna Cris! Sincera sa fiu, cand locuiam singura aveam mai mult timp, accum parca am mai multa treaba de facut, desi ma ajuta si el.

Asa se vehicula prin presa, dar cred ca au facut doar valuri. Recomandarea era sa nu ne inhamam la credite in 2016. Pe de alta parte, cica iar e un boom economic si preturile la apartamente sunt in trend ascendent. Who knows?!

Sunt mai slaba decat cand m-ai vazut ultima oara, am acumulat kg astea in decursul a 6-8 luni. Dar cum sa nu.

Citat:
Anterior postat de adde91 Vezi mesajul
Buna! Scuze ca scriu aici dar nu stiu unde sa scriu. Intrăm si eu mai demult pe site, azi e prima oară când am intrat in ultimii ani. Am vazut ca vorbeam mult cu tine. Îmi aduc aminte si ca puneam poze dar acum nu le mai găsesc pe nicăieri? Oare s-au sters?
Buna Ade! Bine ai revenit! Imi amintesc ca intrai aici acum cativa ani. Din pacate, nu ma ocup de administrarea site-ului si nu stiu ce s-a intamplat cu pozele. Or fi avand un timp maxim de stocare.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui anqutz:
corinnef (22 mar 2016), Zoe (06 feb 2016)