Subiect: Jurnal Dede
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 12:08:23
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dede

Citat:
Anterior postat de dianadede Vezi mesajul
Buna ma numesc Diana am 21 de ani di sunt din Bacau.Am avut mereu probleme cu kg dar anul asta in luna aprilie m-am decis ca este mai bine pentru sanatatea mea sa mai dau jos ceva si am inceput din prima cu infometare si mi-am dat seama ca mai rau fac ca ma durea mereu stomacul si m-am gandit eu asa ca este mai bine sa imi fac o dieta personalizata pentru ca suntem cu totii diferiti si mi-am dat seama ca mi bine ma informez si mannc sanatos si ce imi place in acelasi timp.
Am dat jos 14 kg si in ultima luna am fost cam lenesa si am pus inapoi 3.
de astazi am inceput din nou sa fiu consecventa si sa ma tin serios de cura, sper sa mai dau jos 10 kg ca sa ajung la greutatea pe care mi-o doresc.
As vrea sa invat de pe site de la voi sa fiu mai disciplinata in ceea ce priveste gustarele mele dintremese . si sa mai gasesc retete de mancaruri ca nici nu mai stiu ce sa mananc.
Bun venit printre noi Diana

Felicitari pentru rezultatele de la ticker, sunt foarte frumoase si incurajatoare

Cam ce papi intr-o zi? sa ne postezi meniul tau, ca sa discutam pe marginea lui.

Faci si sport?

Poti gasi aici retete Retete dietetice

Mult succes si te asteptam cu mai multe detalii
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat