Subiect: Jurnal DeeDee
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 06 nov 2009, 14:14:21
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal DeeDee

Citat:
Anterior postat de DeeDee000 Vezi mesajul
In sfarsit m-am decis si eu sa fac un jurnal..Ideea e sa scriu in fiecare zi ce pap si ce miscare fac k poate cine stie ma motiveaza k alt mijloc nu gasesc...Bun..Astazi nu am fost cuminte deloc...La micul dejun am papat doar un mar j nu e de mirare k la pranz m-a luat foamea rau si m-am repezit la niste biscuiti si ciocolata amaruie.Dar nu 2 -3 biscuiti ci vreo 100 si ceva de grame..ca sa compensez "scaparea" m-am pus sa alerg jumatate de ora...Sper k asa am rezolvat problema..la cina cred k voi avea inclus iaurt si mere sau piept de pui...la mine e greu sa ma abtin de la gustarica mea preferata :lapte cu biscuiti...dar cum astazi am papat doar biscuitii cred k sunt pe drumul bun..Desi era de preferabil doar lapticul..Revin diseara sau maine....
Buna Deedee si bine ai venit printre noi
Sper ca acest jurnal sa te ajute in transformarea ta intr-o slabuta

Micul dejun este cea mai importanta masa asa ca mancand putin sau sarind peste aceasta masa nu vei face altceva decat sa iti infometezi organismul iar seara sa dai iama in mancare

Sa incerci sa iti calculezi caloriile aici: Calorii

Ce sport faci?

Mult succes in ceea ce ti-ai propus
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii