View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 01 iun 2010, 10:14:27
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu o viitoare slabutza!adrianita

Citat:
Anterior postat de adrianita18 Vezi mesajul
Buna fetelor...akum sa va povestesk partea cea mai dureroasa a vietii mele...in urma cu 1 an si ceva am fost pe cale sa pierd cea mai importanta persoana din viata mea intr-un accident de motor...adica pe fratele meu...din noaptea acidentului a urmat pt mn si familia meu un cosmar...mai ales pt mn care am suferit un soc cand mi-am vazut fratele din cap pana in picioare in gips...aproximativ 6-7 l-am avut internat in spital,asadar mare parte a timpului eram acolo plecam doar sa-mi fac un dush sau sa-i pregatesk ceva usor de mancare...apoi au urmat nopti dormite e un scaun din spital langa patul lui din cauza unor doctori de-a dreptul tampitii care nu au dat dovada de nici un semntiment in momentul in care i-au spus unui tanar de 24 de ani ca nu are foarte mari sanse sa scape si daca va scapa se va folosi toata viata de un scaun cu rotile....asa ca din clipa aia eu nu mai contam fiecare clipa din viata mea i-am dedicat-o lui si nu regret nici macar o clipa ca am pierdut noptii nedormite zilele in care practik mancam numai prostii care ingrasau...totul a meritat si stiti de ce?...

Pentru ca azi am un frate sanatos pe care il ador,si un nepotel de doar 4 luni si jumatate....

P.s.:sper ca nu v-am plik cu povestea mea...dar simteam nevoia sa ma descarc...va pooop
Adrianita, ai facut un lucru atat de mare, tu i-ai fost alaturi la greu, tu l-ai ingrijit si acum el are o viata normala, fara scaun cu rotile.

Felicitari pentru ceea ce ai facut...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii