View Single Post
  #20191 (permalink)  
Vechi 06 ian 2015, 05:07:29
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 32
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
eu am incercat dar putin, si la rina trebuie f multa organizare, ceea ce iar mi=e greu/.
asa azi am mancat relativ ok, dar tot am mancat o bombinica de cioco. eh sa se termine, si cam gata, daca nu e , nu mor fara. adica cred ca. eu nu sunt cu cantitatile mari. sau sa mananc pana nu mai pot. am stat si flamanda. dar nu reusesc sa fiu consistenta
dar azi mi-am facut o salata, si am gasit un vierme rosu, mama mia,. nu am vrut sa +
o arucn, si ma uitam prin fiecare bucatica de vegetala. habar nu am de la ce.
deci sper sa nu ma mai bag la porcarele. azi am gatit mazare fara prajeala. si fara paine am mancat. uh se poate dar trebuie la fiecare mancare sa imi amintesc.
uf tre sa facem cumparaturi, si sa ma concentrez pe chestii cat de cat dietetice/

roxy, daca mai citesti. nu sta flamanda, de aia mananci pana nu mai poti, probabil, cand nu mananci la timp, vrei sa mananci tot ce gasesti.
si pune-ti in farfurii mici sa ai control asupra portiei. nu mai cumpara alimente care sunt tentante. vb asta si cu sotul tau. s anu mai cumpere.sa nu o mai ,lungesti mult. sa slabesti in 6 luni..si dupa vezi de sarcina.
mirutza felicitari. sa te preg sufleteste pt cum va fi . e dif sa fii mama de baiat hahah
Da poate ca ai dreptate am sa încerc sa mănânc puțin si cat mai sanatos si de mai multe ori pe zi, sa nu mai beau cola si sa reduc cantitatea de pâine si am sa încerc pe cât pot sa intru pe aici sa am o evidentă la tot si sa mă cantaresc in fiecare săptămâna. Multumesc ca încă mai aveți răbdare cu mine de câte ori strig AJUTOR pe aici mereu sariti sa ma ajutati eu promit marea cu sarea si nu mai intru un an poate si după iara intru si reluam povestea, as vrea sa fiu altfel mai responsabila dar ar trebui sa se întâmple o minune...
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,
Răspuns cu citat