View Single Post
  #2024 (permalink)  
Vechi 17 nov 2010, 17:08:32
Purple flower's Avatar
Purple flower Purple flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Diana, ma simt slabita.
Probabil pt ca nu e obisnuit organismul cu nr. mic de calorii. As vrea sa fac sport, dar nu ma simt in stare. Cred ca ma bag un pic la somn.
De renuntat nu renunt. In nici un caz. Vreau sa termin o data cu kg astea in plus ca prea am lalait-o pana acum. Si vreau safiu o slabuta care sa aiba ca singura grija mentinerea si tonifierea.
Imi pare rau Ame
La tine este trecerea tare brusca , ai scazut foarte mult in numarul de calorii , cred ca de-asta te simti slabita....
Cu toate ca nu am vazut vreo pozica cu tine sunt sigura ca esti aproape de obicetivul tau dupa nr de kg, trebuie doar sa vrei si o sa reusesti.....intradevar nici mie nu imi place lalairea , de-asta le mai avertizam pe fete pe aici cand aveau abateri , ca mai bine sa iti atingi scopul decat sa tot treaca timp pana la mentinere, timp in care vointa noastra scade, riscand sa nu mai revenim la dieta.
Ai grija de tine
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]