Subiect: Jurnal Zara
View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 11:34:35
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zara

Citat:
Anterior postat de zara Vezi mesajul
Buna slabutelor,sunt Zara si locuiesc de 9 luni in Grecia , m-am ingrasat 6 kg ,am ajuns la limita maxima cred ca daca acum nu fac ceva ma voi ingrasa si mai mult .In momentul acesta spun STOP kilogramelor in plus.
Cu ajutorul vostru sper ca voi reusi,m-am lasat de fumat in februarie dar am mai avut tentative ,daca nu as fi avut pe cineva care sa ma sustina nu as fi reusit .
Vreau sa mananc sanatos ,nu vreau diete pt ca nu pot sa le tin nici macar 1 saptamana .In acest sens am renuntat la sucurile carbogazoase ,la dulciuri ,prajeli si grasimi oricum nu mancam ,paine cat mai putina si incerc sa fac sport .

Lucrez 10-13 ore pe zi la birou ,ce as putea sa mananc ca sa nu comand de la fast food?
Bun venit printre noi Zara

Ma bucur ca vrei sa adopti un stil de viata corect si sanatos

Foarte bune si restrictionarile tale

Iar la capitolul sport nu pot decat sa te laud, ai sa vezi ce frumos modeleaza corpul

Ca sa nu mananci la fastfood, fa-ti pachetele de acasa, uite iti dau un link, unde au propus slabutele idei de pachetel, poate gasesti ceva bun si tu Idei de pachetel pentru la scoala/facultate

Citat:
Anterior postat de zara Vezi mesajul
Buna dimineata!!!!
am inceput duminica cu suc de mere+portocale,1/2 croissant cu sunca, rosii si cascaval.....
dupa amiaza cand ajung acasa imi pregatesc ceva cald eventual o supa de legume....
nu prea am energie dar spre seara ies la plimbare pe plaja cu prietenul...
duminica placuta ......
Ai grija sa ajungi la 1000 kcal,

Cred ca ai avut o plimbarica placuta ppe plaja? !
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii