View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 26 mai 2009, 21:25:14
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca

Citat:
Anterior postat de Extasssy Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor si dragul meu jurnal...

M-am gandit ca ar fi frumos sa va anunt ca pe langa cele 3 kg in minus am si cate 2 cm in minus la circunferintele mele...
Chiar nu ma asteptam sa vad rezultate asa rapide asa repede...
Sunt asa fericita...

In alta ordine de idei am promis sa va tin la curent in legatura cu vizita la doctor... Astazi am reusit sa fac rost de acea minunata trimitere si miercuri dimineata voi fii la d-na doctor in cabinet. Mi-a recomandat sa merg Luni/Miercuri/Vineri sa pot face si analizele fara sa fie nevoie de inca un drum...

Oricum miercuri o sa stiu mai multe si o sa va povestesc tot ...

Pana atunci sa ne bucuram toate de ce am reusit pana acum si sa continuam in acelasi ritm sau chiar mai bine...

Noapte buna si slabire placuta !

Va pupacesc,

Buna draga Extasssy.
Sunt foarte happy pentru tine, bravo pentru rezultatele tale. Sa o tii in ritmul asta si mai departe. Si ai sa vezi ca la sfarsitul verii vei fi o slabuta.

Astept rezultatele tale de la doctor.

Citat:
Anterior postat de Extasssy Vezi mesajul
Buna fetelor si dragul meu jurnal,

Ce mai faceti? Ce mai ziceti? etc...
Eu sunt intr-o forma de milioane... cum va povesteam aseara am luat un centimetru de croitorie si am zis sa vad chiar s-a dus ceva... si da s-au dus cate 2 cm de peste tot ...
Euforia de aseara este prezenta si azi... Zici ca am cazut in borcanul cu entuziasm... Sunt tare activa si tare vesela...
As dansa non stop, as iesi pe strada sa alerg si sa sar de bucurie... Imi vine sa ma si sa ma singura...
Azi m-a amuzat teribil prietenul meu care cand a aflat de cele 2 cm pierdute, primul lucru facut a fost sa intrebe daca e valabil si pentu bust... Si cand a aflat ca da a fost putin dezamagit...
Eh lasa ca ii trece !!!
Chiar am o zi de milioane... Vreti??? ca va dau cu cea mai mare placere si voua din ea... oricum am impresia ca eu deja am surplus de fericire...

Eu va pup acum si ne mai auzim mai pe seara!

Si eu sunt foarte fericita. Am 2 zile in care nu am calcat stramb si m-am reapucat sa fac sport si sunt foarte hotarata sa duc treaba pana la capat.
Pastreaza-ti acest entuziasm pe toata perioada. si vei reusi cu siguranta.

Ma bucur ca esti atat de vioaie, asa si trebuie, slabitul nu trebuie sa fie un chin, ci un mod de viata.

Bafta Extasssy, nu te opri din bucurie, entuziasm si hotarare.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii