View Single Post
  #2119 (permalink)  
Vechi 18 mar 2011, 16:53:04
crina38's Avatar
crina38 crina38 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dragele mele ce mai faceti? Daca va zic ...ca mi-e dor de voi ma credeti?Cu voi aici ma simt acasa....si mi-e asa bineeee bine azi cred ca sunt un pic melancolica nici eu nu stiu de ce...dar...va iubesc.Va pup pe toate:una cite una in parte (ajung?) am intrat cit sa citesc un pic.Bravo la fete cu scadere,distractie placuta Emy,Criiiiinnnaaaaa iubitooooo,stiiiu ca pooooti.Eu mi-am facut un pic de analiza la creieras si am cautat acolo problema mincatului de dulce.....se parte ca am gasit-o...mai calc strimb dar sunt muuuuuult mai cuminte acum .Fa sport draga mea eu sunt asa mindra de durerile mele de nu-mi mai vine sa gresesc cu nimic,o mai bunghesc din obisnuinta REA.Da' trece si asta cu multa rabdare: Sincer te inteleg da eu zic sa stai cu tine de vorba si sa vezi unde-i baiu...poate esti stresata de ceva gindeste-te bine chiar daca la prima vedere nu pare...psihicu........munceste cum vrea el pe fundal.Scuza-ma daca te plictisesc.Eu te imbratisez strins ca sa iti dau un pic de vointa si de la mine.S-auzim de bine luni
O dupaamiaza placuta dragele mele....si un weekend minunat asa...ca noi si tu Angy esti in gasca noastra ........ma duc sa culeg urzici,pe mai tirziu sper

ba nu ma plictisesti deloc, chiar iti multumesc pentru ideii...asa e psihicul e de vina...chiar am niste probleme cu rezolvare cam intarziata si ma enerveaza asta ...ca eu vreau totul..acum..repede...sunt cam repezita de felul meu
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]