View Single Post
  #214 (permalink)  
Vechi 05 nov 2013, 15:31:04
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!

Citat:
Anterior postat de alexandra123 Vezi mesajul
Buna scumpele! Multumesc pt tot, si ca imi sunteti alaturi, m-am decis sa va scriu in mare parte lucrurile care ma framanta...in primul rand probleme la serviciu, am aflat ca seful e un afemeiat si s-a hotarat sa imi faca favoruri cam prea des si mult prea deranjante, a intrecut orice limita, imi pare rau pt ca e un loc de munca foarte bun dar sunt total derutata de el, ma deranjeaza a intrecut toate masurile bunului simt, plus de asta bunicul meu de 70 de ani a venit cu vestea fenomenala ca are o amanta de 46 de ani, asta in conditile in care el are destul de multi banisori, si e un zgarcit fata de noi cel putin, din cate se vede fata de nenorocita aia nu...toata familia e sub podea...nu mai stie nimeni ce sa faca. Daca ma intrebati pe mine zilele mele seamana mai mult cu o telenovela decat cu o viata normala. Ma tine absolut sub stres toata astea. Cam asta e povestea mea!
Buna, Alex! Daca spui ca seful a intrecut orice masura, atunci e mai importanta siguranta ta si confortul psihic decat orice loc de munca......am avut asa un profesor la facultate, eram terorizata...bine ca am scapat de el!
Oare daca ai discuta cu el cu cartile pe fata sa-i spui ca nu esti interesata si ori te lasa in pace, ori vei fi nevoita sa-ti dai demisia...nu ar intelege
Dar bunica ta traieste sau bunicul e vaduv? E greu...mai ales ca de la o varsta o iau razna

Ai grija de tine, sper sa se rezolve toate cu bine
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui LOREDANA99:
alexandra123 (05 nov 2013)