View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 04 feb 2010, 05:42:34
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Vreau sa slabesc si sa nu ma mai ingras

Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul
Sincer sunt cam lenesa asa de felul meu? Mi-as duce la sala dar nu am prietene aici deocamdata?logodnicul meu nici nu vrea sa auda,zice ca e prea obosit.........ce sa fac? Mi_am propus sa imi fac un abonament de saptamana viitoare si poate acolo ma imprietenesc cu cineva .....dar ma plictisesc farte repede si cand simt ca ma doare ma opresc eu am nevoie de cineva care sa ma oblige?ca la armata :d.
Cu stagnatul nu stiu ce se intampla de luni eu am slabit un kg in greutate?dar nu observ nicaieri.eu nu sunt grasa si nici nu arat grasa,dar atunci cand port niste jeans marimea 36 de acum 8 luni....:d

azi am mancat mai mult,in jur de 1100-1200.si am baut 3 litrii de apa.crezi ca daca as bea ceai verde in loc de apa ar fi mai bine?

Daca imi masez corpul in fiecare seara cu lotiune de corp (dove) tonifianta are sa ajute sa arat ok daca slabesc mai mult intr-o luna?
Buna Onetotilia.

Pai cam esti lenesa NU trebuie sa iti cauti scuze, in felul acesta nu te vei urni niciodata sa faci ceva, mereu vor fi piedici, viata nu este ideala.

Iar ca la armata, zici tu, nici nu cred ca functioneaza, daca tu nu vrei nu stiu cate se pot face.

O sa iti spun sincer, slabitul este demonstratia cat esti de ambitioasa si hotarata.
Daca tu nu faci nimic corpul singur nu va slabi.

Asa ca apuca-te de miscare.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii