View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 16 feb 2012, 22:28:19
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Horoscop-Dieta "RAC"

Citat:
Anterior postat de ilinca60 Vezi mesajul
Dragele mele slabute, si eu sunt o racusoara, nu asa de tanara ca voi, insa cu un suflet la fel de tanar ca al vostru. Pana acum 3-4 ani nu m-am plans de greutate, mancam orice, in orice cantitate si la orice ora, Eram invidiata pebtru silueta mea. Insa de vreo 3 ani m-am ingrasat, am in prezent cca 73-74 de kg si nu ma plac deloc, ba chiar uneori cad in depresie din cauza asta.Imi doresc foarte mult sa reusesc sa ajung macar la 62 de kg, insa nu stiu exact ce dieta ar trebui sa adopt. Am citi mai sus despre dieta rina 90, insa nu o gasesc nici cum aici pe site. Abia m-am inscris si recunosc nu prea stiu cum functioneaza acest site. Insa sper ca , cu ajutorul vostru voi reusi sa gasesc si dieta potrivita dar si sprijinul vostru de care avem toate nevoie nevoie .
Incerc sa gasesc meniuri pe zile deja testate si care au dat rezultate cu adevarat. Desi recunosc ca sunt o gurmanda, pot sa ma abtin daca chiar trebuie.Acum mai mult decat oricand, pentru ca m-am hotarat sa slabesc, poate astfel imi va reveni buna dispozitie si ma voi place din nou. Multumesc tuturor celor care citesc aceste randuri si care vor fi alaturi de mine. Am nevoie de sfaturi. pup
Buna Ilinca,

Aici este zona Rina 90 Dieta Rina 90's
Foloseste bara de cautare din partea de sus daca mai ai si alte nelamuriri.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat