Subiect: Jurnal "Chagrin"
View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 16 iul 2009, 21:49:52
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Chagrin"

Citat:
Anterior postat de chagrin Vezi mesajul
Slabuta, multumesc mult pt cele scrise, pt sfaturi!
Deci da, de acolo sunt. Ma primiti? Si bune indicatii ai dat. Intr-adevar, imi plece sa citesc si o fac de fiecare data cand am ocazia si nu mi-e somn Azi ca atare am adormit cam in timpul lecturii Numaidecat am sa ma tin cont si de parerile voastre la capitolul cele mai bune carti/filme... Din micile placeri, desi sportul cam nu-mi este amic, plimbarea cu bicicleta e cea mai preferata. Dar si plimbarile de seara cu prietena, uneori ceasuri intregi Ee, important miscare sa fie
Ai dreptate, mai e nevoie si de proteine. Pestele, de fapt imi place, dar nu fiert pe cand cel prajit, stiu ce o sa-mi spuneti , nu e bun. Dar numai de acesta si mananc, cand e ocazia De, mai mananc si carne, ca lumea, dar nu des...
Citat:
Anterior postat de chagrin Vezi mesajul
Si da, VOINŢA e cea care tre sa-si puna ultima cuvantul. Da, da, da... Insa uneori is complet indiferenta, lipsita de cea mai mica forta de impotrivire pt gandurile alea ... care duc in prapastie... Asaaa, sper sa ies curand la plimbare, ce-mi mai plac plimbarile
Salutare Chagrin

Pentru putin, sa speram ca sfaturile mele vor fi valabile si in cazul tau
Te primim de oriunde ai fi, important este ca vrei sa faci parte din familia noastra si ai aceleasi scopuri ca si noi

Daca iti place iesitul cu bicicleta, atunci fa asta Mai avem o iubitoare de bicicleta, Mishutza, si pe ea a ajutat-o in procesul de slabire, mai face si tae-bo pe langa, combinatia perfecta pentru un slabit garantat

Mergi pe jos cat poti de mult, nu lua masina sau troleibusul si mergi pe jos, mersul pe jos face piciorul frumos sau plimba-te prin parc

Fa lucrurile care iti plac si sunt sigura ca rezultatele nu vor intarzia sa apara

Pestele il poti gati la abur, in cuptor doar cu putine condimente,sau la gratar, este mai bun ca cel prajit, nu are ulei

Pupicei si ne mai auzim
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii