View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 22 iul 2009, 21:58:29
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: 10 kilograme intr-o luna

Citat:
Anterior postat de Lorena Vezi mesajul
Buna fetelor....imi pare foooarte rau ca n-am mai scris de mult timp...dar am fost la bunici si la parinti si acolo nu au internet....Ce sa spun...in astea 3 saptamani am mancat de din toate bunatatile facute de bunica si de mama si ca dovada azi dimineata am vazut ppe cantar minunata greutate de.....63 de kilograme....din nou.......eram constienta ca nu aveam cum sa nu ma ingras la cat am mancat...dar...mai aveam o speranta.....oricum ..ma consolez cu faptul ca nu e mai mult
De astazi incep iar.....chiar acum imi iau micul dejun :100g de cereale integrale cu 50 ml lapte partial degresat si o cana de eai verde
Revin mai tarziu cu noutati ..despre ce am mai mancat si ce miscarica am facut ...va pup
Hey Lorena, bine ai revenit, te dadusem disparuta

Cum a fost la bunici si la parinti in afara de faptul ca te-ai delectat cu mancaruri care mai de care?

Hai revino pe linia de plutire, te asteptam cu mult drag
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii