Subiect: Jurnal Kittyna
View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 14:12:56
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Kittyna

Citat:
Anterior postat de Kittyna Vezi mesajul
Suna bine..e cumva dieta scarsdale? Daca da, chiar sunt curioasa cum merge, poate o tinem impreuna! Eu ieri am respectat strict meniul si m-am simtit toata ziua satula. Dimineata aveam -1 kg (apa si altele cu siguranta) dar ma simt excelent deocamdata. Astept cu nerabdare pranzul cu salata de fructe! Struguri, mere, piersica poate o banana, dar nu neaparat. Parca as pune si doua nuci dar nu stiu ce sa zic....la meniul alternativ erau permise, alaturi de fructe si chiar branza.
Buna Kittyna.

Tu tii Scarsdale?

Citat:
Anterior postat de Kittyna Vezi mesajul
Pranzul excelent si pe saturate. mi-era foame dar pe la jumatatea salatei nu-mi venea sa cred ca nu mai pot sa mananc! O singura problema: cand nu mananc carne ma simt foarte slabita si imi tremura mainile. Am mancat doua nuci poate ajuta, pentru ca nu vreau sa stric dieta. Asa ca astept pana la cina pentru curcan rece cu salata asortata si seminte de in. Azi nu am baut apa asa ca trebuie sa recuperez.
Asa mereu te simti daca nu papi carne?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii