Subiect: Slabute eleve
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 14 apr 2013, 10:58:29
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Slabute eleve

hello ! si u sunt in clasa a11a si fac dimineata orele, imi e mult mai usor asa decat anul trecut cand faceam dupa-masa .. desi atunci am slabit cu muulta ambitie, imi luam la pachetel un fruct sau un sandwich, in funtie de zile .. seara mancam pe la 8 cand ajungeam ceva mai light: salate in principal .. iar apoi treceam la sport .. nu stiu cum reuseam, ca acum n`as mai putea seara sa fac

in fine, acum mie imi e mai usor sa slabesc cand e scoala .. avand in vedere ca suntem doar 4 fete in clasa si niciuna nu isi cumpara de la magazin prostioare .. deh, cred ca tin si ele la silueta, sau nu stiu eu imi iau cate un mar la mine sau uneori daca nu imi e foame nu mananc nimic .. de obicei se intampla asta cand avem ore mai putine sau chiulim asa iau MD acasa, pranzul cand vin de la scoala, gustare si cina .. iar sportul tot dupa-masa .. cand am chef de obicei in intervalul 15:00-17:30 dau randament maxim
sii imi place cand se incalzeste afara, primavara si toamna sa nu mai iau autobuzul si sa ma duc pe jos
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui WhiteAngel:
Adina14 (14 apr 2013), Lauragirl (14 apr 2013)