View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 29 sep 2011, 15:11:43
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Urinari dese (30 ori/zi)

Citat:
Anterior postat de Red_Rose Vezi mesajul
nu doar chlamydia dar si herpes, ureaplasma si inca citeva de genul asta voi da analize..am inteles ca le poti capata si din din pod adica fara a avea rel sexuale, dar e si logic, cineva trebuie sa se infecteze la inceput din vint ca peurma sa transmita altora si aceia prin rel sexuale tot altora..deci, oricum cu infectia asta la inceput cineva s-a infectat fara a avea rel sexuale, peurma a avut si a transmis-o.
Chestia e ca am luat tratament pt candida si nu a trecut, intre timpul luarii lui mi s-a facut la anus asa urit.( ma scuzati ca tot vb despre anus, dar asta im ie prob) ))) si aiurea pt ca am cheltuiiiit ft multi bani, de citeva ori cons ginec, proceduri, injectii scumpe si nimic folos. La urma du-te la dermatolog ca prob nu e a lor deja, e legat de dermatologie deja..pai cum naibii deodata nu ai holbat ochii ca in regiunea ceea este ceva ce nu e pe tema ta, pt ce ai mai dat tratament. Nu mai merg la ea niciodata, numai scurgeere de bani
Chlamydia, gonoreea si herpesul foarte greu se transmit in afara unui contact sexual, intr-adevar exista sanse, dar extrem de mici. Herpesul se poate transmite prin sex oral, daca partenerul are la gura. S-a demonstrat recent ca isi poate "schimba" structura din HSV1 in HSV2 si invers.

Herpesul este un virus, deci nu se trateaza, esti pe viata prietena cu el.

Chlamydia se trateaza.

Am citit tot ce s-a scris, si ca si Vamedeea, inclin spre candida, care tare pacatoasa mai este daca ai sistemul imunitar slabit.

La ce doctor te duci? unul recomandat de medicul de familie sau la o clinica privata, aleasa de tine?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 29 sep 2011 at 15:14:58.
Răspuns cu citat