Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #3571 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 11:44:24
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Dear diary,
lasand febra si cersatorii deopartehai sa iti spun cat de mandra sunt de mine(am zis eu k o sa devin narcisista)...cum ieri am plecat de la munk am ajuns aks si tusti sub paturi...si cu ochii in tv...k de obicei nush cum se face de eu gasesc emisiuni care sa imi ridice moralul...care sa imi raspunda la anumite intrebari/curiozitati samd....ieri era o emisiune numita Plastikcum spune si numele era vb de chirurgie plastiksi am vazut 2 cazuri de grasuni...care au slabit cu operatii de micsorare a stomacului si poi logic k au trebuit sa isi faca operatii de inlaturare a pielii in exces...si a aratat si cateva vedete care au facut operatii de genul...si concluzia e urmatoarea...grasuni cu pricina...e drept k slabisera mai mult k mineo tipa slabise 80kg...si un tip vreo 60kg...dar ambii chiar si dupa abdominoplastie si alte operatii corective....aratau mult mai naspa decat mine fara nici o operatieceva vedete aratau intr-adevar perfect...dar spre ex nevasta lui Ozzy Osbourne...a cheltuit vreo 350.000 de euro pt a arata perfectasa k am realizat un lucru...poate k nu arat perfect...si poate k cu tot sportul din lume nici nu voi ajunge vreodata la perfectiune(bn vb despre perfect dezbracata k imbracata nu sunt probleme)...poate k patratele pe abdomen si niste brate tonifiate nu voi ajunge sa am in veci(de incercat eu oricum incerc)dar stiti ce??am slabit 44kg...le-am slabit sanatos...mi-am educat creierasul sa nu mai fie atat de disperat dupa mancare...am devenit prietena cu sportul(o prietenie mai silita)...urme foarte grave nu au ramas...decat bratele care sunt cam fleoscaite...si buricul trist...dar care tin sa precizez k s-a mai inveselitchiar azi noapte l-am obesrvat...si park colturile gurii triste sunt mai ridicateasa k sunt mandra si multumita de mine...si incep sa fiu tot mai putin deranjata de micile mele imperfectiunisi dak exista ce??sunt ale mele...si cumva sunt semnele reusitei mele...sunt akolo pt a-mi aduce aminte k am fost obeza...pt a ma tine tot timpul in garda k nu cumva sa mai ma intorc de unde am plecat
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Acest membru apreciaza mesajul lui Alina82:
laurra (11 nov 2013)