View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 16 apr 2010, 18:26:47
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: usurel..usurel...voi ajunge TOP-MODEL!!!jurnal LIZUCA

Citat:
Anterior postat de lizuca23 Vezi mesajul
e greu...f greu...dar asta e.dupa mn consider ca tata necesita ingrijire non stop pt ca domane fereste nu isi tine echilibrul prea bn...cade si se loveste.
nu stiu..o sa ma gand bn...cat era tata in putere am avut tot ce era mai bun de la el.i cred ca merita sal rasplatesc si eu..iar de la sot ce am avut in ultimul timp in afara de jigniri?
Lizuca, iubirea este neconditionata, daca el se comporta asa doar pentru ca tatal tau are astfel de probleme (bunicul meu a fost paralizat 20 ani, nimic nu putea sa faca singur, si stiu cat este de greu, dar fiicele, mama cu sora ei au avut grija de el pana la ultima lui suflare si nimeni nu a comentat, cum este si normal) nu merita sa stai cu el.

Tare mi-e interesant ce facea daca mama lui era paralizata? Stiind cat de legati sunt baietii de mamele lor

Eu zic ca nu este frumos si corect.

Daca, doamne fereste, ramane sotul tau paralizat la un moment dat, ca nu stii de unde te loveste, ce trebuie sa faci? sa cauti unul normal, ca el nu mai e bun de nimic? si sa-l parasesti?

Cum sa te puna sa alegi intre tatal tau si el? foarte egoist din partea lui, se pot gasi solutii care sa impace toata lumea dar sigur nu abandonari de genul: pleaca cu mine si lasa-l pe tatal tau acolo.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii