Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3609 (permalink)  
Vechi 28 mar 2013, 20:42:58
Q88's Avatar
Q88 Q88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac
Date: 167cm, 61.1kg
Mesaje: 3.892
Aprecieri acordate: 3.749
Am fost apreciat(a) de 3.924 ori in 2.166 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Multumesc frumos de raspuns, asa este, nu pun mult lapte in cafea, dar eu fara cafeaua aia de dimineta nu functionez, iar fara lapte nu imi cade deloc bine. Beau una singura pe zi dar e obligatorie ca sa pot deschide ochii..in somn merg la filtru de cafea pregatit de seara si apas butonu
TU daca manaci pina in 50 gr carbo pe zi mananci si paine? sau doar din legume si eventual cite un mic fruct? Decind ai inceput genul asta de dieta? Cam cit ai slabit? Parca ma tenteaza si pe mine ...desi totusi cred ca o sa ma mai chinuiesc o vreme cu prietenul Atkins
O zi cit mai calda!! Eu ma tot gindesc ca daca ninge atit, oare nu cumva vine mosul??
In ceea ce priveste cafeaua, suntem pe aceeasi lungime de unda.
Nu am slabit cu acest gen de alimentatie, dar stiu sigur ca daca adaug si sport se contureaza un abdomen frumos (dau jos burta si bazinul e evidentiat).
Acestea sunt constatarile mele pe corpul meu.
Eu trag de mine ca sa tin, pentru ca sincer imi e pofta de o felie de paine, de fulgi de ovaz sau de o mancare de naut.
__________________
Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el.
Nu este niciodată prea târziu să te reinventezi 30+
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1443416
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Q88:
frumoasa (29 mar 2013)