View Single Post
  #38 (permalink)  
Vechi 19 apr 2010, 18:16:10
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Am nevoie de o incurajare :(

Citat:
Anterior postat de AlexaIuliana Vezi mesajul
bunaaa...sunt noua printre voi si eu:d...m-am decis sa ma apuc de un regim...si mai multa miscare..nu sunt foarte grasa insa peste iarna s-a depus putin grasimea inestetica in zona abdomenului si putin la fese si picioare:d..si am zis ca e timpul sa ma pun pe treaba. mi-am facut azi abonament la o sala de fitness exclusiv pentru fete unde este o atmosfera foarte placuta aparatele sunt ROZ fete si slabute si grasute ceea ce nu te face sa te simti complexata...antrenoarea super de treaba..m-am apucat si de un regim adecvat preferintelor mele ,,multe legume fructe gratar supe:d...cam asta prefer si nu au nici multe calorii..deci nu imi va fi asa greu sa tin un regim....usor ma voi obisnui..este mai greu la inceput deoarece iti propui un numar de kg si majoritate ne dorim cat mai repede sa atingem acel numar de kg chiar din prima.. insa cu putina ambitie si dorinta sa ajungem unde ne propunem nu vom renuntaa..am dreptate? va pop
Mult succes in atingerea telului propus, Iuliana

Cu sport si dieta vei avea rezultate frumoase
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat