View Single Post
  #3902 (permalink)  
Vechi 30 apr 2013, 08:15:00
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Buna dimineataaaaaaaaaa!!
Inca o zi minunata de vara!! Aaaahhhh sweet heat and sun!!
Me looooves this! Stiu ca Ralu o sa ma bodoganeasca

Curatenia merge struna.. Am terminat jumate de casa, iar azi vine cineva sa ma ajute, deci sper ca maine sa fiu gata cu toate si sa ma apuc linistita de papa.
Nu gatesc mult, ptr ca am comandat niste gustari calde de la catering, plus o rulada din piept de pui cu legume ptr mine.
Cozonac imi da mama, mai fac o pasca fara aluat, niste briose cu faina integrala si fructe uscate, un drob de curcan si gataaaaaa!!

Meniul meu pe ieri:
MD: shake din avocado, ghimbir, lamaie, fructe de padure congelate, castravete
Pranz: Pastrav la gratar cu garnitura de urzici
Gustare: Iaurt cu nucim stafide si o lingurita de miere
Cina: Muschi de porc la gratar cu salata de legume

Sport nu am avut timp sa fac ieri.. Dar nu-i bai, mi-am luat azi revansa, am bagat un CHLX de imi tremura mainile

Va pup! O zi frumoasa!
Neata' harnicutzo
Sincer, nu stiu cum poti face sport asa de matinal ..eu ieri am facut pe la 9 si eram rupta ..mi-a mai trebuit vreo ora sa-mi revin ..curgeau apele pe mine...parca ma lua si cu ameteala ..desi mancasem inainte...dar nu m-am lasat ...
Abia astept sa se termine si sarbatorile astea si sa ma apuc iarasi de treaba...in ultima saptamana am luat-o pe aratura rau de tot ...si nici pana acum nu mi-am revenit..pt ca imi zic ca oricum vine Pastele si nu are rost ...dar dupa..promit ca o sa ma cumintesc
Mi-am descarcat si eu BB..imi par ok.....insa peste doua luni
Spor la curatenie
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
Kclaudyia (01 mai 2013)