View Single Post
  #40 (permalink)  
Vechi 22 apr 2011, 08:55:09
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Slabute care merg la sala

Citat:
Anterior postat de moniniful Vezi mesajul
si cum imparti grupele de muschi pe cele 3 zile?

pana acum eu am o zi dedicata muschilor din picioare, toti de la fesieri la gambe...la presa, aparatul ala cracanici descris de tine, presa din aia in care impingi piciorul in spate..ridicari pentru gambe (aparatul ala in care iti sprijini o grutate pe umeri si te ridici pe varfuri) plus genoflexiuni cu greutati.

si o zi in care fac restul, dar cam haotic adica fac exercitiul ala cu sfoara pentru brate (un aparat care simuleaza urcatul pe o sfoara...) fac niste exercitii pentru spate la aparate (aparatul ala in care stai pe un scaun cu spatarul inclinat in fata, si trebuie sa te lasi pe spate) si ceva abdomene pe banca inclinata...

am mai postat si in Fitness-ul my love, o rugaminte pentru un program de lucrat abdomenul eficient.

scuze pentru ca am revenit asa de greu pe topicul asta, dar nu prea am experienta cu forumurile si l-am pierdut pentru o perioada
Buna. Uite cum il impart: o zi pe sapt picioare, si 2 zile partea de sus: biceps, tirceps, antebrat, deltoizi, lombari, dorsali. Si la fiecare antrenament lucrez abdomenul, marea mea obsesie.

Despre abdomen ti-am rasp la sb acela.
Răspuns cu citat