Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4218 (permalink)  
Vechi 14 dec 2011, 21:31:46
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Draga Slabuta,am venit la raport. A trecut prima zi de cura cu citrice. Ma simt bine dar imi este o foame ingrozitoare. Macar daca ar fi fost portocalele mai dulci,dar au fost acre ca lamaile.Maine seara iti dau iar raportul,daca nu te deranjez.....
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Buna seara Slabuto draga. Raportul pe a doua zi de detoxifiere........ma simt bine,nu ma doare nimic,nu am ameteli,doar o foame uriasa...........Cantarul de azi dimineata a fost foarte dragut cu mine. Lni voi scrie rezultatul final.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Buna Slabuta.........ultima zi de raport........ufffffffff,bine ca a trecut si asta...........Mi-e foame,sunt nervoasa rau pe cei de acasa care baga in ei toata ziua,ma simt cam molesita asa........Dimineata voi vedea cantarul final,voi modifica tickerul. Nu stiu daca vreodata as mai avea curajul sa o tin.........Te pup si scuze de deranj.
Buna draga Rozica,

Ai facut foarte bine cu raportul... Vad ca ti-a fost foame, ma si asteptam... Cum s-a incheiat aceasta 'cura' cu citrice? Ceva modificari? nu ma refer doar la cantar...

Nu m-ai deranjat deloc, astept mai multe detalii.

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Da, Slabu, lucrez de sarbatori. Ambele zile de Craciun de fapt noaptea, la fel si de Revelion si de Anul Nou....Asta ...
Facem singure sarbatorile, adica doar eu cu sorela, parintii vin in februarie ca de obicei
Ce aiurea. Esti noua si cred de aceea te-au pus.
E mai bine ca vin in februarie, oricum erai la job, asa o sa poti sta cu ei mai mult.

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna, Slabuta!Ce faci?Sper ca ai avut o duminica linistita
Numai linistita nu a fost Vai, ce am dansat... nu am pierdut nici un dans... am o febra musculara... numai la fesieri.

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul
Neata Slabu! Ti-am adus o cafeluta...cu drag...weekend placut!
Multumesc Roxana... Nu am fost prezenta la cafea, dar am lipsit motivat

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul
ceau ceau..
vroiam si eu sa intreb ceva.. cam demult dar n-am apucat
e cumva in plan pe viitor slabute.ro sau macar calculatorul de calorii pentru telefon? e foarte greu de folosit de pe mobil...
Buna Dorutza,

Este in plan. Portalul Slabute.ro este primul, forumul al doilea si calculatorul nutritional al treilea... este asa ordinea pentru ca ultimele doua sunt foarte complicate ca mecanism de functionare si va lua ceva mai mult timp implementarea lor.

Eu am accesat de pe telefon si mi s-a parut ca se misca binisor chiar si acum. Tu ce telefon ai? sau ce browser folosesti pe telefon?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat