Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4481 (permalink)  
Vechi 25 ian 2012, 17:29:53
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul


Buna Slabuta (te superi daca-ti zic Marina, am observat ca pe aici asa iti spun fetele),

Nu ma prea omor dupa jogging pt. ca mi-e cam frica de caini si Bucurestiul e plin de ei . Am inceput sa merg la orele de aerobic ca sa mai variez ca am observat ca de cate ori ma duc la ele fac febra musculara deci ceva ceva se simte.
Am gasit metru si m-am masurat in weekend. Am completat la profil si valorile acestea (nu sunt eu prea multumita de ele dar in cateva luni ajung acolo unde vreau ).
M-am si cantarit vineri seara. Acum am 62.2kg deci am slabit1.200kg intr-o saptamana .

Iti doresc sa ai o saptamana cat mai frumoasa!
Buna

Nu ma supar.
Ma gandeam ca ai vreun parc prin zona, pe afara nici eu nu ma incumet, acelasi motiv, plin de caini si nu oricum, ci foarte rai, ori frigul, ori foamea, ori... nu stiu care e motivul, dar parca inainte nu erau asa. Cand trec prin zona, tremura si sufletul in mine

Foarte bine ca te-ai masurat, stii de unde dai startul.
Sa ne asteptam la rezultate cat mai bune.

Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul
Buna dimineata Slabuta!

Iti doresc sa ai o zi frumoasa. Banuiesc ca-ti place iarna care tocmai a poposit in Bucuresti, tinand cont ca esti nascuta iarna.

Te pup!
Multumesc frumos
Ador iarna si zapada, in sfarsit ninge E asa frumos... am stat azi mult timp la geam si m-am uitat cu fulguieste si se asterne zapada...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat