View Single Post
  #4560 (permalink)  
Vechi 19 mar 2014, 11:34:53
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Saptamana asta a inceput foarte prost.. Sunt cu nervii la pamant, sunt demoralizata si m-au coplesit problemele!
Da stiu, trebuie sa fiu optimista and all, dar nu pot.. Nu am de ce sa fiu optimista.. Parca nu se mai termina niciodata problemele!!
De nervi ieri am bagat niste dulceata si multi biscuiti cu fibre fara zahar.. Bine macar ca nu am mancat mai grav..

Nici la sala n-am avut chef sa ma duc, dar azi ma voi mobiliza, stiu ca sportul ridica moralul..
Stii ca orice problema are o rezolvare ...cu toti mai avem momente proaste...cand vb aia iti vine sa-ti bagi piciorul in tot...dar trebuie sa lupti cu tine...vezi cum e...te arunci in mancare...nu mergi la sala...apoi deseara o sa fi mult mai deprimata...pt mancare...pt sala...asa ca...papa sanatos si mergi la sala...macar asta o sa-ti ridice moralul
__________________
Motivatia te face sa incepi...obiceiul te face sa continui.....
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
Kclaudyia (19 mar 2014)