View Single Post
  #47 (permalink)  
Vechi 19 iul 2011, 22:03:28
supergirl18's Avatar
supergirl18 supergirl18 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Buna Ioana. Da am reusit, nu stiam ce sa mai mananc, am mancat mult aprox 1200calorii, dar mult ca-s legume si au putine calorii, maine o sa-mi iau migdale, branza si n-am idee. Cu 30-40g migdale si branza zboara caloriile. Chiar le depasesc lejer cu astea...
Nuuuu, tin SB 2 sapt. N-am voie fructe. Si mie imi place, il fac smoothie cu banana sau kiwi, iese deliciu.
La tine cum a fost? Banuiesc ca ai fost la sala.
Asa sa faci ..migdalele sunt f bune mie imi plac maxim si au si f multe calorii din pacate Si mine e ok am mers vreo ora si ceva pe jos ...stau mai departe de oras si am bagat masina in service pt cateva zile..asa ca am mers f mult pana la sala si inapoi.La sala a fost super ca de fiecare data,insa ff cald,pot sa zic ca am facut si sauna
Cu papica sunt ok m-am incadrat in calorii dar nu am mai mancat la cina ...dupa ce vin de la sala parca mi-e asa oarecum sa mananc si de obicei marti si joi sar peste cina..am ajuns acasa la 22 asa ca e prea tz oricum pt mancare Dar azi am mancat chiar bine si nu mi-a fost foame deloc...acum imi este putin dar asta e..acus ma bag la somn
Răspuns cu citat