View Single Post
  #478 (permalink)  
Vechi 12 nov 2010, 20:28:50
danasonrisa's Avatar
danasonrisa danasonrisa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Azi voi merge la scoala. Sambata voi merge cu Bianca la ziua unui baietel , o tine la ...........(nu stiu daca am voie sa scriu locul). Ceva amenajat pt copii.
Dupa amiaza voi face papa curatenie, spalat... ca sa nu fac duminica nimic.
Week-end placut
Si tu sa ai un weekend minunat!
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Copiii is invitati la un party prelungit, asa ca sunt singura si asa ca azi cred ca merg la un spectacol la Opera si maine cu o prietena la un club de jazz .. Mai ce wk o sa am !!!!
Ce frumos, vreau si euuuuu
Citat:
Anterior postat de Scorpia Vezi mesajul
Pagina 37!!!
M-ati omorat
Si pe mineeeeeeeeeeeeeeeeee
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Multumesc Fely....din primul an m-am calificat in Club..anul acesta e mai greu nu stiu daca prind clubul..oricum nu prea am avut timp....as fi tare sa-l prind si anul acesta 3 ani la rand..
Bravo tie, esti cea mai harnicuta!
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Gaby ,e alegerea ei si eu la 19 ani m-am maritat..daca aveam ceva impotriva baiatului ma opuneam paNA IN PANZELE ALBE...ORICUM LA INCEPUT AM FOST IMPOTRIVA RAU DE TOT..APOI MI-AM AMINTIT DE MINE SI AM LASAT LUCRURILE SA CURGA DE LA SINE...cEA MICA E CRESCUTA DE LA 7 ANI DE MINE...E CA SI FATA MEA ..AM LUAT-O DE LA UN CENTRU DE COPII....LA ANUL IN 27 AUGUST ARE NUNTA ..250 DE PERSOANE...SPER SA FIE FERICITA...IMI PARE TARE RAU DE EA...VROIAM CU TOTUL ALTCEVA PT.EA ..DAR DACA ASTA E ALEGEREA EI,NU MA POT LUPTA CU MORIILE VANT...
Sunt de acord cu tine, fiecare alege pentru viata lui. Multa fericire!
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
gata mi-au iesit si analizele
nu sunt toate in limite , de ex am RBC( CRED CA GLOBULE ROSII) 5.02 SI LIMITA E 3.8-4.8
alta chestie MPV,am11.3 si intervalul e 7.4-10.4 si mai sunt cateva
colesterolul e 219 , sunt in limita de atentie si mai sunt cateva care nu sunt in limite dar nu le mai insir aici.Tb sa le interpreteze un medic
Mergi la un medic si vezi ce zice, pana atunci stai linistita
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fete dragi am aparut si eu ,terminat sport,mancat,bagat aspirator si facut tortul fratiorului ,sa nu radeti ca este cu floricele ,nu am avut altceva ,am pus poze si in album cum l-am facut .merg sa citesc ,pun o poza si aici cu el.
Nu ma mai joc cu tine Mor de pofta aici, nu ti-e mila?
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Hello, fetele, am fost la medic, m-a palpat si raspalpat, a zis ca am f usor inflamati ganglionii gatului, mi-a explicat ca asta e semn ca sistemul imunitar "lucreaza" la greu impotriva unei infectii, i-am zis ca am avut un atac de "spuzeala" si a zis ca probabil asta e cauza, ca ala e un virus care se activeaza din cand in cand..A zis ca imi da analize la sange, si luni sa ma duc la el sa ma mai controleze, sa vada daca se micsoreza ganglionii(eu nici nu-i simt da cand m-a apasat el mai in profunditate mo durut un pic).Si a zis ca luni, decide daca imi da sa fac analizele..Din ce a vazut el am gatul curat, i-am zis ca ureche nu am nimic..O fi zis ca-s nebuna Da eu stau mai linistita acuma..sper sa-mi treaca pana luni de tot, oricum vad o ameliorare clara..O fi si e la cap, cum spune Aussie, ca atunci cand stai cu gandul parca iti vin to ate durerile..
Acum iesim pt o plimbare scurta, vreau sa mai cumpar cate ceva..Plus ca azi e soare si frumos tare afara!!
VA pup, o zi buna si frumoasa ca voi!!
Abia astept sa vad despre ce e vorba pana la urma, sa nu te mai doara deloc! Plimbare placuta!
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
mie imi pare asa bine ca le suport..ca pe ochelari nu-i iubesc deloc si am -4.75 la amandoi ochii...adica mult
Eu am ochii verzi si lumea ma intreaba : lentilele de contact sunt si ca sa-ti faca ochii verzi??Nuuuuuuu ale mel sunt transparente, pt dioptrie, astia sunt ochii mei
Si eu am ochii verzi, mai ales cand sunt obosita mi-i admira toti deoarece par si mai verzi
joc, joc, joc dar tortul lasa-l la mine
spor la plimbare
aaaa eu duminica merg la TVR sa inregistrez un cantecel cu aia mica care va fi difuzat pe 03.01.2011...va anunt eu atunci!!!
Felicitari, ce deosebit!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Da Crina acum cateva ore l-am facut ,dar nu il taie nimeni pana maine seara ! Sunt poze cum l-am facut in albumul meu ! Am lins la crema si frisca dupa castroane cum sa arunc incolo ,mai era putina ! Si acum beau apa cu lamaie ca mi s-a aplecat ! Dar imi trece repede ! Cred ca are gust tare bun ca este insiropat cu compot de visine ,ala este acrisor si crema dulce .
Daca nu vrei sa imparti cu nimeni normal ca ti s-a aplecat

Citat:
Anterior postat de ghindocelu Vezi mesajul
hallo fetelor
Din pacate nu am timp sa stau cu voi de vorba la scoala e destul de greu ca profa noastra a lipsit 2 sptamani si suntem in urma rau si trebe sa recuperam. Multe cuvinte noi pe zi si foarte multa gramatica
care e asa de grea si sptamana viitoare avem primul test si am asa de multe cuvinte cu artico de invatat.
Am vazut ca a-ti deschis o noua casuta si deja ati scris 42 pagini.
Ce mai faceti cum mai merg dietele ???
Eu sunt asa de dezamagita de mine desi nu mananc prea mult circa 1100cal/zi si merg cu bici 5km zilnic (luni pana vineri) rezultstele intarzie sa apara si cred ca nu mai pot.Am crezut ca se vor vedea mai repede, pe 21 noiembie plecam in concediu si am sperat ca voi arata si eu bine dar de unde arat ca o vacuta cantarul nu mai vrea sa scada sub 54 si desi nu mananc prosti numa natural fara paine fara prajeli doar orez si fulgi de ovaz si in rest multe fructe si legume si carne doar pui si peste la gratar sau fiarte sau in tigaie cu sos de rosii fara ulei.
nu am nici o idee unde gresesc sau ce sa intampla de ce nu pot sa slabesc!!!
O prietena mi-a spus ca acuma cu bici se tonifica muschi dar nu vad nici o modificare la circumferinta piciorului cred ca in 2 luni ar trebui sa se vada cu ochiu liber dar nu se vede nimic
Sunt asa de dazamagita incat nici nu mai stiu ce sa mananc sau ce sa cred despre slabit cred ca nu voi mai reusi niciodata sa slabesc.
Sotul meu a reusit sa slabeasca 4kg in 2 luni si eu nimic chiar sa mai pus ceva
V-am pupat si va doresc un sfarsit de saptamana minunat
Succes la scoala, nu te mai stresa, te-ai masurat, poate ai scazut la cm
__________________
Jurnal danasonrisa

Ultima dată editat de Slabuta; 13 nov 2010 at 10:25:06.