View Single Post
  #48 (permalink)  
Vechi 10 apr 2009, 10:25:11
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de teodora Vezi mesajul
Asadar, aseara pe la 18.00 mi-am facut salata de spanac cu cepa verde si marar, putin ulei de masline ( ffff putin, numai am picurat) otet de mere si sare.Mi-a placut foarte mult. Fasole nu am mancat decat 100 de grame ca nu am mai putut ( am mancat multa salata de spanac- un bol mare).Cel mai greu mi-a fost cu carnea, nu prea as fi mancat-o,dar am reusit abia,abia 100 gr.Asadar e bun spanacul .Merita sa incerci.Eu ma gandesc sa inlocuiesc ceapa verde cu usturoi sa vedem ce iasa.Important este ca nu mi-a fost deloc foame pe uram.Uraaaaa !!!!! In seara asta am aerobic dar o sa mananc tot la 18.00 si dupa o sa plec la sala, sa vedem ce iasa.
Buna Teodora!
Ai fost foarte cumintica, bravo, felicitari. Ma bucur ca ti-a reusit spanacul, dar de ce nu ti-a placut carnita? Cum ai facut-o?

Iti doresc bafta in continuare.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat