Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4833 (permalink)  
Vechi 23 mar 2012, 06:15:42
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Buna seara scumpo!

Ma primiti si pe mine aici? Am cam tras chiulul. Eu sunt bine, am tot umblat, azi a fost o zi frumoasa, iar de maine se pare ca vine primaVARA ....se anunta temperaturi de 22 grade multa vreme.

Vad noutati pe aici, citit si semnat petitia. Sa fie cu noroc si sa de-a cu subsemnatul 200.000 persoane..nu 100.000.

Mai am putin si plec acasa, de abia astept, dar intr-un fel nu prea....ca o sa stau cam mult timp pe acasa si vroiam la munte, iar ex-ul/actualul pleaca peste 2 zile in nu stiu ce tara.

Asta e! Am ce sa fac, dar era altfel cu el.

Tu ce faci? Cum esti?

Te puuuuuuuuuuup!!!
Buna Alina, cum sa nu te primim

La voi abia acum se anunta primavara? Ce frumos e in Bucuresti, o minune, cald, soare, pasari... Am fost duminica in parc, o plimbare cum demult nu am mai avut.

Urarea este foarte buna si foarte realista in contextul in care foarte multi oameni sunt nemultumiti de calitatea produselor. Am toata speranta ca va exista si mobilizare ca sa putem face ceva in acest sens, avem nevoie de suficiente semnaturi ca sa reusim.

Cum vine ex-ul/actualul ? Ma bucur ca vii in Romania, daca vei avea drum prin Bucuresti, neaparat sa ma anunti.

Eu sunt bine, parca sanatoasa (ieri a fost prima zi in care nu am mai avut frisoane), cu chef mare de viata si cu multe sperante de viitor

Imi doresc anul acesta o plimbare pana in Spania. Sa vedem cum se aranjeaza lucrurile/planurile, poate-poate, am noroc.

Tu cum mai esti? Cu ce te mai lauzi?

Te imbratisez cu mult drag si iti doresc o zi cat mai de primavara
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat