View Single Post
  #4893 (permalink)  
Vechi 27 mai 2014, 09:37:12
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Daca tii musai sa iti cumperi vreodata ceva de la Decathlon, eu pot sa-ti trimit ceva prin posta fara probleme, daca vrei

Stiu ca mi-ai raspuns pe undeva, desi iar nu gasesc raspunsul ca l-am citit de pe tel acum cateva zile si mi-a fost greu sa raspund , dar iti multumesc muuult, cu intarziere

Te-am vazut pe video-urile cu sport, felicitaaari, aratai super fain si mi-a placut felul in care executai exercitiile!

Am vazut ca fetele sunt fan Nike, eu nu m-am indurat niciodata sa dau atat de mult pe adidasi, desi, la cat de des fac sport, ar fi fost cazul.
Asta si pentru ca am prins acum vreo cativa ani -cam 3, cred- o oferta la Asics, ca si astia sunt firma buna, chiar daca nu au notorietatea Nike, si sunt foarte multumita de ei, alerg periodic afara si cu tot sportul in casa inca ma tin fara sa aiba nimic, rupturi, talpa e super ok etc. Asa ca m-am dus la Decathlon si iar mi-am luat o pereche de alergare la oferta de sfarsit de sezon cu 159 ron, tot Asics.

Cand nu faceam cu adidasi speciali, ma dureau gleznele, genunchii etc, de ani de zile nu mai am acum problema asta. Asa ca totusi nu cred ca e musai sa fie vreo mega-firma, important e sa fie totusi adidasi speciali si cand e cu noroc la vreo super-oferta, merg si aia de super-firma
Oare de ce vad de abia acum mesajul asta??
Scuze Ancule

Asa, apropo de adidasi, eu am de la ProTech, i-=am luat acum un an si ceva de la Inter Sports, am dat 100 de Ron pe ei si inca rezista
Nici eu nu-s adepta cheltuitului mult pe haine, dar adidasii aia verde forsforescent Nike m-au innebunit! Daca aveam 400 de ron atunci, imi dadeam sigur comanda
Erai trainers, nu running shoes, mie din aia imi trebuie ptr exercitii plyo, hogh impact si ptr forta.. Running shoes nu-s asa ok ptr tipul asta de exercitii..

Apropo de filmuletele alea, mda, eu nu-s multumita 100% de cum faceam aveam emotii si mno..

De abia astept sa se deschida sala!! Sapt asta ma duc sa imi fac si abonament!!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kclaudyia:
diana87 (27 mai 2014), Zoe (27 mai 2014)