View Single Post
  #50 (permalink)  
Vechi 20 aug 2010, 14:27:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: "Slabute" si la 50 de ani ;)

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Buna seara dragi ,,slabute,,Ma bucur mult ca v-am gasit .Problemele mele seamana asa de mult cu cele pe care le-am citit pe aici. Am 50 de ani pe care ii iubesc si cam multe kg. pe care nu le iubesc.In 2007 am avut o fractura de maleole in timpul careia am trecut si printr-o embolie pulmonara , din care cu voia lui dumnezeu am scapat. A trebuit tot atunci sa renunt si la tutun ( cind dumnezeul inchide usa deschide fereastra), si colac peste pupaza , ca sa fie treaba treaba am intrat tot in perioada aia la menopauza. Toate astea mi-au adus 25 de kg. Am reusit sa scap de vreo 10 dar cu restul nu ma mai descurc. Stiu cred cam tot ce se poate sti despre slabit (am citit foarte mult) dar... Sper ca in urma discutiilor cu voi sa ma mobilizez mai bine, sa aflu experiente noi care sa-mi dea noi imbolduri. Nu stiu cit de des voi intra pe forum dar sigur mai des voi citi tot ce se discuta pe aici. Va sarut pe toate
Buna Marilo si bun venit printre noi

Multi ani inainte, sanatosi si cu mai putine kilograme.
Cam ce papi intr-o zi? Cum iti organizezi mancarica pe mese?

II dam de capat impreuna.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat