View Single Post
  #502 (permalink)  
Vechi 13 apr 2010, 21:15:28
dara's Avatar
dara dara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: deficit caloric 500 sport+500 hipocalorica+GL
Date: 160cm, 66.9kg
Mesaje: 1.473
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara

Rose, pai tu esti super tare frate...nu pricep cum nu poti hipocalorica (dar cu cantitati mai mari din alimente cu calorii reduse) (nu te cert, critic, imi exprim uimirea doar) în sensul ca eu mi-as lua campii rau sa mananc iaurt 4 zile. Oh my God! Pai esti campioana vointei!!! Eu credeam ca disociata e 1 zi iaurt, 1 zi nush ce...nu cate 4 zile, wooooow. Vai, pai m-ar fi apucat tot fix seara toate revoltele din lume ca nu am voie alt aliment...vorbeam si cu Crisella ca am mai tinut noi candva cate o zi de nush ce, in copilarie cum ar veni...si fix in ziua de fructe am fi mancat branza, in ziua de lactate am fi mancat rosii si tot asa. Si nu ne cunoasteam pe vremea aia dar povesteam ca ni se intampla la fel la disociata...pandalii

N-as fi putut relua 4 zile tot chestia aia

Pai tu ai vointa sa rupi norii frate daca tu disociata d'asta tii cu 4 zile un singur fel de ceva.

Fii antena ca ai lasat nervii aici, ma ocup eu de ei, ei nu mai sunt la tine...au ramas aici, da?
Eu ii reasamblez si iti trimit ceva bun - nu de mancare

Tickerul meu candva n-ar fi facut asa...ci -30 +35 / -20 +25...yo-yo d'ala adevarat de la mama lui, ca la carte, nu asa.

So, jos palaria in fata ta ca poti asa ceva! Wow!
Pup si vino oricand vrei

Ultima dată editat de dara; 13 apr 2010 at 21:19:52.