Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5090 (permalink)  
Vechi 24 mai 2012, 11:21:59
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Buna,Marina!
Imi place d emor cum scrii, imi plac cuvintele tale, imi merg la inima! Pentru asta de pup de un milion de ori!
Am inceput binisor saptamana dar merge spre foarte bine!Ma ridic incet-incet si ma bucur de fiecare clipa a vietii!Si ma dedic din nou alimetnatiei sanatoase, cazusem in alta extrema.Eh, zile proaste, stim noi

Tu ce mai zici?Cum e cu atelierul??

Pupici,draga mea!O seara placuta iti doresc
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Buna dimineata, Marina!
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Imbratisari si din partea mea!
Iti doresc un weekend relaxant, atat cat se poate!
Te pup,draga mea, spor in tot ce faci!
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Buna dimineata,draga Marina!
Imi cer scuze ca iti adresez intrebarea aici, te mai intrebasem si in topicurile special create pentru acest subiect dar presupun ca esti ocupata si nu ai timp sa verifici toate mesajele....Intrebam daca va mai fi vreun concurs Slabute la vara.Sunt multe fete care si-ar dori unul, din nou, printre care ma numar si eu

Multumesc
Buna Dienus

Multumesc pentru toate urarile lasate in jurnalul meu
Saptamana trecuta a fost minunata, saptamana aceasta la fel. Desi am avut de facut mai multe ca de obicei, dar toate au iesit asa cum am planificat.
Inca nu am reusit sa fac mutarea mobilierului, dar acest fapt nu ma intristeaza, astept o vreme mai frumoasa, pe ploaie este imposibil.

Sper ca noua ta abordare da roade bune si esti pe drumul cel bun Schimbarea trebuie sa se produca la cel mai profund nivel, aceasta trebuie sa fie viata ta de acum incolo. Pana la ultima celula din corpul tau, trebuie sa gandesti pozitiv. Corpul nostru este un mecanism extrem de complicat si fiecare reactie de-a ta este perceputa intr-un anume fel. De exemplu: corpul aflat sub "asediu" (stres) transmite mai departe niste reactii extrem de negative (boala, stari de panica, depresie, etc)

Am vazut intrebarea ta legata de concurs si in celalalt subiect. Iti raspund si aici, dar voi scrie un mesaj si acolo, pentru restul fetelor.
Dupa cum stii, la concursul anterior am anuntat faptul ca urmatorul concurs se va desfasura intr-o noua formula si va lua in calcul o buna parte din propunerile pe care le-ati facut, mai ales ca aceste imbunatatiri ar duce la un concurs din ce in ce mai performant, dar in acelasi timp mai interesant.
Nu se vor mai face concursuri in vechea formula si tocmai de aceea nu se mai lanseaza unul pe sistem "vechi". Din pacate, un concurs nou inseamna dezvoltare IT si de aceasta parte se ocupa doar Dorin Sirbu (Vadmin). Concursul este deja in curs de dezvoltare, dar va mai dura putin. Este obligatorie si testarea lui, ca sa nu existe erori pe timpul desfasurariii concursului. Imediat ce voi avea mai multe noutati, va voi anunta. Chiar am stabilit pentru saptamana viitoare sa discutam anumite aspecte despre concurs si voi reveni cu mai multe detalii.

Te imbratisez
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat