Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5375 (permalink)  
Vechi 15 iul 2012, 18:25:59
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Hey!

Sunt bine, ma supara stomacul, burta, dar ii dau eu de cap.

Ma simt mai bine de ieri, dar tot balonata sunt si am stari de oboseala, cum imi revin trec meniurile.

Normal, nu ingenunchi, fac 10 bine, incepand cu a 11-a greu, dar nu ma las...fac pana la 15 chiar daca ma chinui si nu sunt pana jos (asa capat rezistenta) si mai bag o serie de 15 si voila 30 flotari. Sau fac 10 flotari a cate 2 serii si gata, mai putin, dar bine.
Ex: Hard core abs, 10 flotari, hard core abs, 10 flotari.


Heeeey, ce mesaj privat? Daca n-am raspuns la ceva sa-mi spui ca sunt pierduta in spatiu azi.
Si ca tot ai zis de PM si eu astept... ai zis ca-mi trimiti ceva pe e-mail. Asta ca sa fie chit.

De ce? Ai o culoare tare frumoasa, nu o ascunde!!! Ai ¨combinatii¨ de pete in diverse nuante de la soare?

Nu prea am pacatuit, dar mananc tarziu de tot si ce nu trebuie...fructe la ora 22. De sport am avut timp chiar prea mult, dar cu problemele mele nici daca vroiam nu puteam, dar am mers muuult pe jos. Diseara bag o tura de sport ca sunt ceva mai bine de ieri.


Si eu si eu...muah muah!!!! Sa ai spor la cursuri.
Buna scumpa mea

Alaltaieri seara nu am mai reusit sa iti scriu pentru ca am ajuns acasa foarte tarziu si primul lucru pe care l-am facut a fost sa ma duc la somn, am dormit pana la 10 dimineata. Iar ieri am avut o sedinta foto cu un baietel foarte dulce, face 3 anisori in august si parintii (prietenii nostri) si-au dorit sa ramana cu o amintire de la aceasta varsta.
Imi este atat de somn de cand m-am intors din Sulina, as dormi si toata ziua. Ce-i drept, acolo nu prea am reusit sa dorm bine, ba ma dureau umerii, ba ma dureau bratele (erau arse) si mai mult stateam de veghe decat dormeam.

Tu ai usturimi sau doar balonari?

Bravo, felicitari pentru sport, asa mai vii de acasa
Ce ai facut in weekend?

Eh, combinatii de culorii e putin spus, sunt in pete m-am cojit pe ici-colo si sa vezi ce combinatii "frumoase" de inchis-deschis

Eu m-am reapucat de sport, deseara, cand se mai racoreste, mai bag o tura, greu mai e dupa mini-vacanta

Azi am mancat pepene si ce bun a fost, dulce-dulce.

Cum mai e vremea pe la voi?
In Bucuresti este ingrozitor Cald, nu poti respira.

Ma duc sa fac un dus
Te pup draga mea
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat