View Single Post
  #544 (permalink)  
Vechi 13 sep 2010, 23:21:48
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: O sa reusesc sa devin o slabuta! Jurnal Giolar

Citat:
Anterior postat de Giolar Vezi mesajul
Salutic Viktoria.Multumesc mult.Am realizat ca trebuie multa rabdare,ambitie si putere.La mine la inceput mi-a fost foarte greu,recunosc ca si acuma uneori am momente,deoarece eu inainte mancam foarte multe dulciuri,in loc de mancare,mai ales ciocolata.Dar multumesc la Dumnezeu ca am avut si am o persoana langa mine care ma sustine mereu,si atunci cand mi-e pofta de ceva dulce sau altceva,ma gandesc la ea,cum imi spune ca n-am voie si nu trebuie sa mananc.Chiar ma bucur ca vrei sa mergi la sala,pentru ca SPORTUL e foarte important si te ajuta foarte foarte mult.
Si eu iti doresc bafta la slabit si sa ne auzim cu bine.Pentru ca daca vrem,se poate si vom reusi sa fim slabute si sa ajungem la greutatea care ne-am dorit:*:*:*:*
Buna Giolar

Trebuie si rabdare, si ambitie, dar pana la urma trebuie sa te gandesti ca odata tot va trebui sa faci acest "pas"

Cum stai cu dieta in prezent? Ce sport faci?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii