View Single Post
  #60986 (permalink)  
Vechi 05 iul 2016, 15:09:53
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Yokulet,pe 5 iunie am facut un an de dukan si dadusem jos de la 139 la 114 kg.Deci 25 de kg /an.
Pe 13 iunie m-am apucat de Rina..........pt ca ,cu 3 zile inainte crescusem 3,4 kg aiurea in tramvai!Am inceput Rina de la 118,2 kg.
Eu ,pauza nu fac,ca nu mai pot iesi din ea.......Poate organismul sa isi ia pauza impotriva dorintei mele!

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul


Se daduse naiba de tot! Cresteam la proteine si scadeam la proteine cu legume..........si normal,e invers! Alteori cresteam chiar daca eram corecta 100%,cum a fost cu 3 zile inainte de rina ...+3,4 kg in 3 zile! Da,platourile erau foarte dese!
De Paste,in 3 zile de mancat ca orice om,am luat 8 kg!
Ce sa mai,nu mai mergea si pace! Poate,daca revin la ea,imi va merge mai bine! Mai astept sa vad de ce e in stare coana Rina!
Deci ai dat jos ceva si cu Rina 5kg in 2 sapt nu-i rau deloc Ai dreptate, probabil ca e o idee buna sa mai continui o vreme sa vezi cum merge. Dar poate ce ar fi bine cum ziceau fetele sa te cantaresti mai rar sa nu te mai enervezi de la variatii Ma tot gandesc la ziua de proteine in care pui grame, oare nu-i din cauza ca merge tranzitul mai incet din lipsa de fibre? mai ales ca proteinele nu sunt chiar cele mai usor digerabile
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Acest membru apreciaza mesajul lui deadcountess:
rozica1965 (05 iul 2016)