View Single Post
  #6107 (permalink)  
Vechi 25 feb 2013, 20:18:20
Q88's Avatar
Q88 Q88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac
Date: 167cm, 61.1kg
Mesaje: 3.892
Aprecieri acordate: 3.749
Am fost apreciat(a) de 3.924 ori in 2.166 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

E foarte important ca recunosti ca ai recurs la un astfel de gest nesanatos.
Nu ai de ce sa iti fie rusine! Nu ai omorat pe nimeni!
Trebuie sa iti dai seama ca iti faci rau tie.
Eu poate m-am alarmat pentru ca am citit povesti de viata care nu au avut un final fericit.
Tu daca ti-ai luat inima in dinti si ai ajuns pe acest site inseamna ca ai facut un pas inainte.
Informeaza-te. Citeste acest site pentru ca e plin de informatii utile, daca te uiti si la alte jurnale, vei observa ca mai sunt fete in situatia ta. Important e sa depasesti momentul.
Slabutele iti vor fi alaturi. Crede-ma! Nu am vazut un alt site care sa fie plin de persoane altruiste si dornice sa te ajute. Aici vei gasi astfel de persoane.
Te rog din suflet sa citesti prima data partea cu jurnalul si sa il faci.
De maine astept sa citesc.
Retine! Nu ai niciun motiv sa iti fie rusine!
Tu esti o domnisoara care va reusi sa treaca peste episoadele de bulimie, pentru ca iti doresti sa te bucuri de viata si de tot ce iti ofera ea!
Trebuie sa ai credinta in Dumnezeu si in tine!
Si incearca sa scrii, sa te descarci. Iar daca ai cazut ("ca gasca in fund"), te ridici, te scuturi si mergi mai departe!
Eu spun tot timpul in gluma cu ce am trisat ("ma spovedesc la slabute") si apoi incep o alta zi conforma.
Esti om si e normal sa cedezi din cand in cand tentatiilor. Dar asta e! Sa fie primit!
Nu e o tragedie o felie de chec. O felie de chec= jumatate de ora in plus de sport.
Spor la citit in seara asta, iar de maine te astept cu meniurile!
__________________
Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el.
Nu este niciodată prea târziu să te reinventezi 30+
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1443416
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Q88:
lidiuta (26 feb 2013)