View Single Post
  #629 (permalink)  
Vechi 06 mai 2009, 14:26:32
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."

Citat:
Anterior postat de rose rose Vezi mesajul
Slabuta, ai si tu poze cand aveai cu 14kg mai mult si sa faci ceva de genul: before si after? Abia astept sa am macar 65kg ca anul trecut (nu stiu cand m-am ingrasat asa repede si mult....am facut renovare in apartament si cum erau zugravii la noi mancam seara dupa ce plecau ei si cred ca si asta a contribuit mult).
Am Rose, cele dinainte de regim, adica la 68 nu sunt pe calculator, inca pe foaie fotografica, nu aveam atunci aparat foto digital, dar le pozez eu si le pun pe site, pozele de acum deja sunt pe pc. Imi fac si eu un album.

Citat:
Anterior postat de rose rose Vezi mesajul
imi lasa gura apaaaaaaaaaaaaaa.....o colega mananca alune si miroase asa de bine ca mi s-a facut o pofta mareeeeeeeee; am acasa si o sa-mi potolesc pofta cu cateva alune si nu mai mult. PROMIT!
Sa stai cumintica, lasa ca mananci acasa cateva si gata. Lasa colegele de munca sa pape, tu vrei sa slabesti si punct.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii