View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 02 iul 2009, 16:07:44
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Dieta suedeza (13 zile)

Citat:
Anterior postat de diaralu Vezi mesajul
Iti multumesc Slabuta pentru incurajari.
Deci, dragele mele, am ajuns in ziua 9. Am reusit sa slabesc in 8 zile 3.5kg..nu stiu daca in urmatoarele 4 zile mai dau ceva jos, insa as putea sa zic ca ma declar multumita..mai ales ca scaderea in cm mi-a mai ajustat formele in zona de mijloc , cea mai problematica pentru majoritatea femeilor, iar a mea f problematica mai ales ca am trecut si printr-o sarcina (am nascut in dec.2008).
Asa cum spunea si Slabuta, va conta f mult ce voi manca dupa aceasta dieta...voi incerca sa fiu disciplinata si sa mananc cat mai sanatos si sa beau apa multa..si poate mai dau jos cateva kg.
Oricum, va voi tine la curent cu evolutia mea..mai am 4 zile
Pentru putin Diaralu.
Eu vin cu sustinerea, voi cu faptele Ma bucur tare mult cand aveti rezultate frumoase

Diaralu, eu zic sa nu iti faci sange rau ca ai slabit 3.5 kg in doar 8 zile, mie mi se pare enorm, sincer. Eu nu chiar accept astfel de regimuri, le=am incercat pe pielea mea si nu mi-au facut deloc bine din punct de vedere sanatate, imunitate..... dar daca tu te simti cu aceasta dieta, eu ma bucur.

Acum, mare grija la "viata de dupa", ca sa nu iti irosesti degeaba munca in aceste 2 saptamani.

Mai asteptam vesti de la tine Pupici si spor la slabit
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat