View Single Post
  #819 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 22:58:49
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 32
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
hai ca o cun pe fata aia.. elena.. are poze.. ca a slabit 29 kg..super
waw, si eu ma chinui cu 5 kg haha..
ieri am mancat la servici un sendvis din lipie, cu pui.. ca deh am lucrat mult, asta pe la 6 seara
dar aseara m-am abitnut.. am baut numai laptic..tot deschidema dulapul.. sa rontai ceva, si inchideam.. haha.. eu cu chipsurile.. is eu eu pofticioasa.. dar eu iau din alea de porumb.. si nu au asa multe calorii.. si gust numai asa vreo 4 bucati.. am si una de cartofi.. dar aia o ascund bine.. si numai de pofta iau cate unu, haha
in schimb, cu sucul stau bine.. beau asa cate 2 guri.. o data pe sapt.. de 2 ori..
pt dulce am cioco neagra..
iar paine f putina.. sau deloc.. trebuie sa vad in continuare de combinatii.. si mult sport..
mais crie ce mai mananci../ si daca ti=ai luat cantar
da dupa ceam trimis mesajul mi-am amintit ca poate la ea te referi si ai dreptate a putut a reusit si arata superb...imi place tare mult deea zici ca sunt doua persoane diferite in poze inainte si dupa slabire(Doamne sa pun si eu poze asa inainte si dupa cu -30kg)
jessik esti fata cumintica
eu am renuntat de mult la cipsuri
daca imi amintesc eu bine astazi nu am baut deloc sucinvoluntar abia acum cand citesc imi aduc si eu aminte de suc si asta tinand cont ca langa mine am o sticla plina care am tot mutat o sa nu o mai vad dar astazi fara sa vreau in loc de sticla de suc am pus mana pe sticla de apa
iar in seara aceasta pe la 10 m am dus la bucatarie cu o foame (vazand in meniul elenei ce-a care a slabit 29kg am vazut ca a mancat dimineata paine prajita cu margarina besel mi am cumparat si eu)si in seara aceasta mi-am prajit paine am luat margarina si cu gandul ca pe la 10 seara sa infulec cateva feli...brusc mi am adus aminte ca nu trebuie si vazand ce ora este am inchis cutia am pus painea prajita pentru maine dimi si nu am mancat am venit in dormitor si mi am facut masaj cu relax&tone si am uitat defoame iar acum povestesc si ma bag la somnic bucuroasa de vointa mea
apropo de cantar nu mi-am luat dar am fost la o verisoara si de curiozitate ma ma urcat pe cantar la ea si imi arata 95kg(toata lumea spunea ca nu era bun ca arata prea mult) si am pus 2 persoane sa imi dea kg pe care le am una mi-a spus 80 alta 70si ceva zic wow eu am 95 atat a aratatcantarul si mi s-a spus ca e imposibil nu arat atat incat sa am 95kg acum eu stiu care o fi adevarul(trebuie neaparat sa imi cumpar cantar...daca arata gresit asta e atata pana la final dar cantarindu ma pe diferite cantare normal va arata aiurea valoarea) tu ce mai faci?
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,