Subiect: Jurnal Puiu
View Single Post
  #84 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 10:27:58
puiu's Avatar
puiu puiu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 nov 2009
Locaţie: Steyr, Austria
Dieta: alaptat,sport
Date: 165cm, 88.5kg
Mesaje: 236
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Puiu

Citat:
Anterior postat de ianna Vezi mesajul
Ce ma bucu pentru tine. Si noi am schimbat agentul imobiliar ca numai boacane a facutam pierdut deja cu tipa 3 case superbe!... Sper anul asta sa ajungem sa ne luam si noi! Noi vrem casa cu gradina etc ...mai pretentziosi dar...na sunt banutii nostri munciti ..normal ca vrem ce e mai bun

Vezi ca meniul tau seamana mult cu South Beach diet. Nu mai tin minte daca alaptezi sau nu, daca nu arunca o privire peste dieta si vezi daca nu iti place. Fetele au inregistrat in 14 zile pierderi si de 4 kg !


Uite o mamica grabita eu nici nu ma pot gandi la al doilea inca!

Mult succes si vino mai des

De azi m-am hotarat.......la dieta......ca nu ma mai suport.mi-am batut joc de mine.....incep cu scarsdale....mi se pare usoara de tinut si usoara la bani.. si mi-am propus sa fac si sport in fiecare zi 2 zile pe saptamana sa fac pump it up..........ca mor cand le vad pe alea cum arata si in restu zilelor sa fac start walking...cel mai mult ma distrez cand il vad si pe piticu meu cum merge si el in fata si in spate si incearca sa ridice si el piciorusu ca mine cand fac start walkingcel mai mult ma lupt cu mancatu aiurea,parca tot timpu sa manc cate ceva....dar de azi gata ,luna viitoare e ziua mea si vreau sa arat super,sa-mi cumpar haine noi.Fetelor am nevoie de voi s ma sustineti